חלקת אלוקים - רועי ידיד

רועי ידיד

האזן לכל הפלייליסט

לאחר 15 שנים בהם רועי ידיד (33 -- סולן ומפקד להקת הרבנות בעבר) 'חרש' את במות הארץ וגם כמה מחוצה לה ובעיקר בחתונות עם תזמורת 'ענבי הגפן' שרועי משמש כסולנה אך גם במופעים גדולים שלו עצמו בהם שר משיריו ולהיטיו המקוריים, בשנה האחרונה, יצא רועי ידיד לראשונה לסיבוב הופעות אישי ששילב גם מופעים עם פתיחת קופות וגם הופעות מכורות מראש וההצלחה הייתה מדהימה!

אחד השירים שהקהל אהב ביותר הוא השיר הזה העונה לשם 'חלקת אלוקים' אותו חיבר 'יהורם טהרלב' שחיבר גם את השיר 'שהשמש תעבור עליי של חנן יובל ולימים - 'רק תפילה אשא' בביצוע אברהם פריד ואת הלחן חיברה 'נורית הירש'.
לאור כל זאת החליטו רועי ידיד ואמרגנו 'נועם חייט' והמפיק המוזיקלי של רועי בתקליט האחרון (רגע של ניצחון) ובמופע 'נדב ביטון' - להוציא את השיר כסינגל לימים שבין חג הפסח ליום העצמאות בין הגאולה ההיסטורית הראשונית המקראית לגאולה לה כולנו מייחלים בכל יום ויום שראשיתה בעצמאות מדינתנו בארצנו וזאת כיוון שמילות השיר ממש מדברות על הכמיהה להגיע לארץ המובטחת לאחר שנות נדודים רבות במדבר.. כמאמר השיר ''חלקת אלוקים ופיסת שמים דבר לא אבקש רק אבן קטנה, ראשי להניח בצל הזית ולשקוט ארבעים שנה..''
האזנה נעימה!!

 

הבא בתור