היינו כילדים - ערן קליין

אמנים שונים

האזן לכל הפלייליסט

מילים: הרב מנחם פרומן זצ"ל

לחן וביצוע: ערן קליין.

בימים אלו אנחנו עובדים על הפקת דיסק, בפרוייקט מיוחד ומרגש.

הרב מנחם פרומן - אבא שלנו, נפטר לפני תשעה חודשים. בתקופה הזאת חזרנו לתיקיות-השירים שהוא כתב במשך השנים וצללנו לתוכם, חלקם הכרנו וחלקם התגלו לנו רק עכשיו.

בשנים האחרונות אבא שילב בשיעורים השבועיים שלו זמרים מגוונים מכל הארץ. הוא הרגיש שהשירים והניגונים שלהם יכולים לקחת את המילים של הלימוד ולהעלות אותן למקום גבוה ופתוח יותר. המוסיקה- בכוחה לתת למילים כנפיים.

ישבנו וסידרנו את כל השירים, והצענו אותם לכל הזמרים שהיו איתו בשיעורים ברחבי הארץ.

ההיענות היתה מרגשת ומהירה. האמנים שהלחינו שירים עד כה הם:

שלמה גרוניך

אהוד בנאי

אריאל הורוביץ

קובי אוז

מרדכי יצהר

חגי הלברטל

יוני גנוט

ארז ניר

ערן קליין

יוסי סוויד

אפרת רזאל

מיכל פרומן

חי אפיק

אדיר בכר

עידו לוינגר

בנצי צינקין

אורי סרי-לוי

כפי שאתם רואים- הרשימה מגוונת מאוד. היא מכילה בתוכה זמרים מפורסמים וותיקים, לצד זמרים צעירים ופחות ידועים, זמרים מתקוע לצד זמרים מתל-אביב, זמרים דתיים וזמרים חילוניים, זמרים מז'אנרים שונים בסגנונות מוסיקליים שונים, ויש גם כמה זמרות.

וזה מה שנותן לפרוייקט הזה צבע מאוד ישראלי, שמשלב קולות שונים, ממקומות שונים- לדור ביחד באלבום אחד.אנחנו מרגישים שהשירים של אבא יביאו משהו חדש לעולם- כמו ההתחדשות שהביא אבא בחייו, הרוח החזקה שנתנה להרבה מאיתנו כנפיים...השירים כבר מוכנים ואנחנו כבר רוצים להתחיל להפיק מהם דיסק. בשביל זה אנחנו זקוקים להרבה כסף, וזה המקום שלכם להיות שותפים, להיות חלק מהמסע היפה הזה.

בעזרת ה' - כל מי שיתן את חלקו- יקבל את הדיסק מתנה. וכל המרבה -- הרי זה משובח !

מי שירצה- יוכל להתעדכן אצלנו לגבי ערב ההשקה, לכשיגיע..."רבות מחשבות בלב איש, ועצת ה' היא תקום" - מתפללים לעזרת ה' יתברך ולברכתו.

הבא בתור